Все частіше господарки купують набори каструль на свої кухні. Це комплект із посуду різного об'єму та навіть виду. Чому його вигідно брати: є вироби різного обсягу під будь-які потреби; види каструль за функціоналом; коштує недорого. Ще однією перевагою є єдиний дизайн. Це важливо для сучасної кухні, де інтер'єр має значення.

На жаль, незважаючи на різноманітність матеріалів і форм, багато хто користується старим посудом, який давно час викинути. Так що купити набір каструль можна як подарунок. Господиня оцінить турботу про її кухонний інвентар. Це водночас і приємний, і корисний презент.

На що дивитися при виборі посуду

Щоб купити хороший набір посуду, треба враховувати кілька факторів. Рекомендуємо виділити трохи більше коштів із бюджету та придбати брендовий посуд. На неї зазвичай є гарантія, вона відрізняється якістю від безіменних на краще.

Перший фактор — матеріал. Посуд для варіння роблять із:

Набор кастрюль

  1. алюмінію. Легка ємність коштує трохи.
  2. Нержавіючої сталі. Сучасний матеріал, який використовують у професійних кухнях.
  3. Чавуна. Тяжкий, але надійний посуд. Може прослужити понад десяток років.
  4. Кераміка. Гарні, але тендітні вироби. За ними треба стежити ретельніше.
  5. Скло. Мають гарну теплопровідність, але бояться ударів і перепаду температур.

Також користується популярністю емальоване покриття. У таких ємностях можна варити та зберігати їжу. Але якщо цілісність емалі порушена, посуд вже непридатний. Понад те, вона небезпечна, т.к. виділяє шкідливі хімічні сполуки.

Набори частіше виконані з алюмінію, нержавіючої сталі та емальованої сталі. Вони найбільш бюджетні та яскраві з погляду стилю. А ось комплект із чавунних каструль обійдеться дуже дорого, до того ж готувати в ньому щодня не надто практично.

Другий фактор — комплектність. Можливо, вам дуже важливо, щоб у наборі був сотейник чи каструля на 4 л. Тож уважно вивчайте комплектацію. Особливо — чи входять кришки до набору. Кількість предметів у наборі стартує від 3 шт.

Якщо ви збираєтеся купити посуд на подарунок, підберіть максимальний комплект. Наприклад, лінійку із різного літражу. Вона стане в нагоді на будь-якій кухні, навіть якщо сім'я невелика.

Ручки відповідають за безпеку. Вони нагріваються в каструлях із будь-якого матеріалу. Тому виробники пропонують такі рішення:

  • роблять ручки з бакеліту;
  • покривають силіконом, деревом.

Безперечним плюсом комплекту є єдиний дизайн. Тепер не потрібно ховати посуд подалі від чужих очей. Можна сміливо подавати страву у великій тарі та милуватися цікавим стилем. Також добре набір виглядає при відкритому зберіганні. Можливості дизайну не обмежені: від стриманих нержавіючих металиків до емалі з яскравими принтами та візерунками.

Ще при купівлі важливими є кілька пунктів. Наприклад, сумісність із індукцією. Найкраще брати універсальний інвентар на випадок покупки нової плити. Підходять алюмінієві, чавунні каструлі та посуд з нержавіючої сталі. Важливо взяти діаметр більше 12 см, віддайте перевагу моделі з товстим дном в 2-6 мм.

Категорично не підійде скло, кераміка та мідь. Ці матеріали не магнітяться, тому просто не спрацюють з індукцією. Зазначимо, що кераміка не любить відкритого вогню, її не ставлять на газ без розсікача полум'я.

В Україні придбати набір каструль та сковорідок високої якості можна в інтернет-магазині HomeMarket. Пропонуємо естетично привабливі каструлі за приємними цінами. Так, комплект із 6 предметів коштує всього 1648 грн.

Найпопулярніші питання про Набори каструль

3 найпопулярніших товарів категорії Набори каструль
Діапазон цін на Набори каструль від грн до грн.
Найдешевший товар категорії Набори каструль .