Посуд

Кухонний посуд від преміум та люкс сегменту до найдешевшого в Україні

Серед регулярних та незамінних покупок у кожному будинку почесне місце займає посуд. Сучасна кухня виглядала б безглуздо без необхідного посуду. Не дивно, що кожна господиня дбає про те, щоб мати достатню кількість посуду. Сьогодні купити посуд не складає труднощів, з одного боку, але, з іншого боку, важливо знайти магазин посуду з якісною та доступною за ціною продукцією. Асортимент у магазинах рясніє різноманітністю за формою, матеріалом виготовлення та призначенням. У нашому інтернет-магазині, не переживаючи якості, ви зможете купити посуд недорого і швидко. Наш товар якісний та сертифікований.

Посуд – від давнини до наших днів

Попередником сучасного посуду є давні глиняні судини, у яких давні люди готували їжу на відкритому вогні або зберігали її залишки. Глина була доступним матеріалом, але водночас практичним для цієї мети. Ємності для їжі гончарі виготовляли шляхом змішування глини із землею, деякі стародавні майстри мали підмайстрів, інші працювали поодинці. Робота з виготовлення глиняного посуду відома з давніх-давен, про неї навіть згадується в Біблії. Археологи знаходять багато фрагментів кераміки, приємно, що і в наш час керамічний посуд дуже популярний, оскільки відрізняється екологічністю.

Сучасний посуд відрізняється великою різноманітністю використовуваних матеріалів. Це дає можливість придбати посуд, що підходить для можливих ситуацій. Наш сайт посуду представляє вашій увазі тарілки, чашки, каструлі, сковорідки, глеки, келихи, каченята, цукерниці та інший посуд на ваш смак та гаманець.

З чого роблять посуд?

Доглядаючи посуд для поповнення кухонного начиння або на подарунок, зверніть увагу на те з чого виготовлений посуд, який вам сподобався. Враховуйте, як часто ви її використовуватимете і в яких умовах, ці фактори можуть вплинути на те, посуд з якого матеріалу буде практичніше придбати у вашому випадку.

Посуд зі скла

Скляний посуд останнім часом значно розширив свій асортимент і набув великої популярності. Зі скла виготовляють чашки, тарілки, заварники, каструлі, ємності для запікання. Для останніх використовується жароміцне скло, здатне витримувати високі температури, але боїться різких перепадів. Правильне використання посуду зі скла дозволить вам довго насолоджуватися ним у своєму побуті.

Чим привабливий скляний посуд?

 • Екологічність.
 • Стійкість до подряпин.
 • Довговічність при правильному використанні.
 • Невибагливість у догляді.
 • Краса.

Посуд із сталі

Вже більше століття в побуті посуд із сталі. Якість такого посуду, зокрема для приготування їжі, спонукає багатьох господарок купити посуд із нержавіючої сталі, особливо зі сплаву 18/10. Практично мати на кухні каструлі з нержавіючої сталі. З цього матеріалу виготовляють листи, сковорідки, чайники, сотейники, чашки.

Переваги сталевого посуду:

 • Довговічність.
 • Зносостійкість.
 • Практичність.
 • Гігієнічність.
 • Стильний дизайн.
 • Міцність.

Найпопулярніші питання про Посуд

3 найпопулярніших товарів категорії Посуд
Діапазон цін на Посуд від грн до грн.